O tym, jak się ze mną pracuje,
przekonały się już moje klientki.

Bezbłędnie ogarnia sprawy techniczne!

„Z Igą współpracuję już przy kolejnym projekcie. Dała się poznać jako rzetelna, solidna i elastyczna wirtualna asystentka. Bezbłędnie ogarnia sprawy technicznie, daje cenne wskazówki i pomaga dopracować projekty. Trzyma się ustalonych terminów. Teksty są profesjonalne. Pomaga kompleksowo. Stworzyłyśmy bardzo skuteczną kampanię dotycząca mojego kursu (automatyzacja newslettera, stronę sprzedażową, landingu, stronę podziękowania). Współpraca z Igą jest godna polecenia.” 
Anna Oskwarek, Platforma Zdrowia

Bez niej mój blog świeciłby pustkami!

Szukałam copywritera, bo brakowało mi treści na blog mojego sklepu. Zależało mi na wysokiej jakości tekstach pisanych pod SEO. Do współpracy z Igą przekonało mnie to, że jej profil zamieszczony jest w bazie copywriterskiej tekstowni.pl oraz rekomendacje innych. Dodatkowo przed tworzeniem tekstów chciała dowiedzieć się jak najwięcej o moich klientach, tak aby poznać grupę docelową (podesłała mi brief do wypełnienia). Myślę, że współpraca z Igą była trafną inwestycją, bez niej mój blog świeciłby pustkami. Z chęcią polecę współpracę z Igą każdej osobie, która potrzebuje wysokiej jakości tekstów.  
Anna Stefańska, jewelry anew 

Polecam, jeśli szukasz fachowej pomocy!

Chciałam bardzo polecić pomoc Igi w ogarnięciu automatyzacji w newsletterze. Jestem totalnie zielona w temacie, a trafiła mi się okazja żeby sprzedać swój produkt i dużo osób zapisało się na newsletter. Potrzebowałam szybkiej i konkretnej pomocy, nie tylko wyręczenia, ale nauki jak zrobić to na przyszłość samej. Praca była tak intensywna, że mózg mi parował, wydawało mi się, że nic nie ogarnę… a Jednak! Podstawy za mną i będzie tylko lepiej 🙂 polecam jeśli szukasz trzeciej ręki i fachowej pomocy ze stałym kontaktem w nagłych przypadkach!  
Aleksandra Kazimierczak, ola_pedagog 

Nie mogłam trafić lepiej!

„Choć współpracuję z Igą stosunkowo krótko, uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Iga ze „Wspieram Twój Biznes” jest profesjonalna i konkretna. Dzięki niej moja praca stała się znacznie łatwiejsza, bardziej przewidywalna oraz lepiej zorganizowana. Iga jest komunikatywna, punktualna, bardzo pomocna i podsuwa ciekawe rozwiązania. Jestem spokojna, że zlecone jej zadania zostaną wykonane szybko i fachowo. Współpraca z Igą to naprawdę duży komfort oraz przyjemność. Polecam każdej zabieganej przedsiębiorczyni, bo to naprawdę dobra inwestycja” 
Patrycja Polaczuk -Rutkowska, Love My Job

Zawsze jest na czas!

„Iga jest bardzo zaangażowana, wykonuje zadania dobrze i dokładnie. Zawsze jest na czas i o wszystkim pamięta, można na nią liczyć. Polecam współpracę z Igą”.
Izabela Hasan, Agencja Wirtualnych Asystentek Resultea

Profesjonalnie podchodzi do zadania.

„Bardzo polecam Igę jako wirtualną asystentkę. Iga przygotowywała dla mnie newsletter pod kątem technicznym od stworzenia pop-upu na zapis po wszelkie inne ustawienia techniczne. Dodatkowo pomagała mi w kampaniach związanych ze startem moich warsztatów. Iga jest osobą, która profesjonalnie podchodzi do każdego zadania. Jest terminowa, wszystko było wykonane na czas. Jeszcze raz polecam współpracę z nią”.
Anna Oskwarek, Platforma Zdrowia

Bardzo polecam współpracę.

„Pani Iga Pietruczuk współpracowała z moją firmą i wykonywała zadania: telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, ewidencja dokumentacji. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kontakt był szybki, a obsługa rzetelna. Pani Iga jest osobą sumienną i dobrze zorganizowaną. Bardzo polecam współpracę z Panią Igą”.
Jarosław Marciniuk, Pośrednictwo Ubezpieczeń 

Szybko reaguje na kolejne zadania.

„Iga wspierała mnie w bieżących działaniach firm. Zajmowała się kontaktem mailowym z klientami, tworzeniem baz klientów, przygotowywaniem potrzebnych dokumentów. Jest osobą sumienną, dobrze i sprawnie wykonuje powierzone jej zadania. Szybko reaguje na kolejne zadania. Bardzo polecam współpracę z Igą”.
Konrad Duszyński, KD Parcels Limited